Rozstrzygnięcie konkursu ofert – Zarządzenie 91/2021

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 91/2021 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 16.07.2021r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku – Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 11 złożonymi na w/w konkurs ofertami.
W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Lp.

Oferent

zakres

miejsce / zakres

1.

Beata Witkiewicz Usługi Pielęgniarskie

ul. Zwierzyniecka 40/7

2.

Renata Kachel

34-232 Lachowice 29a

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby legitymujące się nabyciem fachowych kwalifikacji wzakresie pielęgniarka / pielęgniarza anestezjologiczna/y Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej.

3.

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Dawid Tyc

ul. Żywiecka 2

34-325 Łodygowice

4.

ELŻBIETA GĘSIARZ „ELIBÓR” FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA

ul. Centralna 21

52-114 Wrocław

5.

Mateusz Solich – prywatna praktyka pielęgniarska

ul. Dobra 25/56

6.

Pietras Mirosława

Aleja Armii Krajowej 141/10a

43-300 Bielsko Biała

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby legitymujące się nabyciem fachowych kwalifikacji wzakresie pielęgniarka / pielęgniarz anestezjologiczna/y – udział w znieczuleniach do zabiegów operacyjnych i praca w Odcinku Pooperacyjnym Centralnego Bloku Operacyjnego.

7.

Pindel Agnieszka

Aleja Armii Krajowej 143/90

8.

MAGDALENA CEMBALA

ul. Łodygowska 137

43-376 Kalna

9.

JACK-MED Jacek Kasperek

ul. Salmopolska 48/1

43-370 Szczyrk

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby legitymujące się nabyciem fachowych kwalifikacji wzakresie ratownika medycznego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku Białej.

10.

Andrzej Korczyk INDYWIDUALNA PRAKTYKA RATOWNICZA