Rozstrzygnięcie konkursu ofert z zarządzenia nr 168/2021

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 168/2021 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 22.12.2021r., w sprawie ogłoszenia o konkursie ofert w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku – Białej   wraz  z powołaniem Komisji konkursowej do wyboru ofert, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 12 złożonymi na w/w konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Lp.

Oferent

zakres

1.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska – Maciej Sawczuk

ul. Rzemieślnicza 9

43-300 Bielsko- Biała

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w czasie podstawowej ordynacji Oddziału i w godzinach dyżuru lekarskiego zgodnie z harmonogramem w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku Białej oraz wykonywanie znieczuleń do zabiegów operacyjnych w Centralnym Bloku Operacyjnym i salach operacyjnych/zabiegowych Oddziałów wraz z konsultacją anestezjologiczną kwalifikującą do znieczulenia.

2.

Indywidualna Praktyka Lekarska Wojciech Ratyński