Uchodźcy z Ukrainy mogą korzystać z pomocy medycznej

Uchodźcy z Ukrainy, którzy potrzebują opieki medycznej, mogą zgłaszać się na Szpitalny Oddział Ratunkowy Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. W kontaktach z personelem medycznym pomogą nasi pracownicy, którzy pochodzą z Ukrainy.

Pacjenci leczący się przewlekle mogą korzystać z naszych poradni specjalistycznych.

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada 17 oddziałów w tym. m.in. ginekologiczno-położniczy, patologii noworodka, kardiologiczny ze stanowiskami intensywnego nadzoru kardiologicznego, urologii i onkologii urologicznej, a także stację dializ oraz oddział gastroenterologiczny i chorób wewnętrznych.

W Szpitalu Wojewódzkim nie ma oddziału pediatrycznego. Pomocy medycznej dzieciom udziela Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej przy ul. Jana III Sobieskiego 83.