Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 153/2020 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 14.12.2020r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku - Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 4 złożonymi na w/w konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Oferent

zakres

miejsce

Marek Korus

ul. Żwirki i Wigury 18

34-120 Andrychów

udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w Poradni Ortopedyczno - Urazowej Szpitala Wojewódzkiego                   w Bielsku – Białej

Poradnia Ortopedyczno - Urazowa

KAMIL GIBALEWICZ – INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA

Al. Armii Krajowej 101

43-316 Bielsko Biała

udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w Poradni Ortopedyczno - Urazowej Szpitala Wojewódzkiego            w Bielsku – Białej

Poradnia Ortopedyczno - Urazowa

PRAKTYKA LEKARSKA – MONIKA PILARZ-MIROCHA

ul. Kazimierza Pułaskiego 9/11

43-300 Bielsko Biała

udzielanie konsultacji lekarskich                        w Oddziałach Szpitala Wojewódzkiego                w Bielsku Białej z zakresu chirurgii kręgosłupa, wykonywanie czynności polegających na kwalifikacji do leczenia chirurgicznego kręgosłupa, wykonywaniu zabiegów, niezbędnych konsultacji z tym związanych, opieki przed i pooperacyjnej jak również zaplanowanie dalszego postępowania po wypisaniu ze Szpitala.

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA TOMASZ WĄDEK

ul. Świerkowa 16

42-609 Tarnowskie Góry

udzielanie konsultacji lekarskich                       w Oddziałach Szpitala Wojewódzkiego              w Bielsku Białej z zakresu chirurgii kręgosłupa, wykonywanie czynności polegających na kwalifikacji do leczenia chirurgicznego kręgosłupa, wykonywaniu zabiegów, niezbędnych konsultacji z tym związanych, opieki przed i pooperacyjnej jak również zaplanowanie dalszego postępowania po wypisaniu ze Szpitala.

Dyrektor Szpitala

Wojewódzkiego w Bielsku-Białej