Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 155/2020 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 17.12.2020r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku - Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 1 złożoną na w/w konkurs ofertą.

W wyniku badania i oceny wybrano ofertę:

Oferent

zakres

miejsce / zakres

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA WYŁĄCZNIE W MIEJSCU WEZWANIA SPECJALISTA NEUROLOG LEK. Wojciech Rodak

ul. Gen. T. Kutrzeby 9

43-316 Bielsko Biała

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w czasie podstawowej ordynacji Oddziału i w godzinach dyżuru lekarskiego zgodnie z harmonogramem w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej.

Oddział Neurologiczny z Pododdziałem Udarowym

Dyrektor Szpitala