Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej informuje, iż po rozpatrzeniu ofert w postępowaniu przetargowym na wynajęcie powierzchni 2m², z przeznaczeniem na zainstalowanie automatów do napojów i przekąsek w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej, Komisja Przetargowa  wybrała ofertę następującej firmy:

F.H.U. Barbara Flos

ul. Św. Andrzeja Boboli 33

na kwotę: 350,00 zł netto, 430,50 zł brutto za 1m², – miesięcznie

Załączniki:
Pobierz plik (scan-internet.pdf)scan-internet.pdf134 kB2021-03-05 14:512021-03-05 14:51