Logowanie

 • FUNDUSZE EOG

  "Podniesienie efektywności energetycznej obiektów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej poprzez częściową termomodernizację i zastosowanie odnawialnych źródeł energii."

 • Przebudowa SOR

  Przebudowa i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej w celu poprawy warunków udzielania świadczeń medycznych i właściwej segregacji w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

 • Internetowe Konto Pacjenta
 • SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
  SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
 • Modernizacja systemu informatycznego

  „Modernizacja systemu informatycznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej celem wprowadzenia elektronicznych usług Zdrowia oraz unowocześnienia procesów zarządczych”

 • Posiadane certyfikaty

  Posiadane certyfikaty

 • ZAKŁAD DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

  Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

  Wykonuje badania na potrzeby: oddziałów szpitalnych, poradni przyszpitalnych oraz pacjentów ambulatoryjnych (także bez skierowania - odpłatnie).

 • Projekty realizowane w ramach ZPORR

  Szpital aktywnie pozyskuje środki Unijne, w celu leczenia Pacjentów na najwyższym poziomie.

 • Przyjęcie do szpitala

  Sprawdź zestaw dokumentów niezbędnych przy przyjęciu do szpitala.

kreska

 

Polityka jakości

Projekty Unijne

zporr

nss

PRACA

 

Internetowe Konto Pacjenta

Elektroniczna Rejestracja Pacjenta

Oferta dodatkowa

lab

reh

Prawa Pacjenta

Informacje DILO

 

W związku z epidemią SARS –CoV-2 Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej jest placówką, na której spoczywa również walka z koronawirusem.

Zwracamy się z apelem do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej, aby nie kierowali chorych na oddziały, które w Szpitalu Wojewódzkim zostały przekształcone w oddziały przeznaczone wyłącznie dla chorych na Covid 19. Są to oddziały: chorób wewnętrznych i diabetologii, kardiologii oraz oddział gastroenterologiczny i chorób wewnętrznych.

 

Od soboty 20 marca dla chorych na Covid 19 w całości zostanie również przeznaczony oddział laryngologii i onkologii laryngologicznej.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi zasadami to lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej na skierowaniu wpisuje placówkę, do której kierowany jest pacjent. Zaznaczając wymienione wyżej oddziały naszego szpitala, dodatkowo obciążacie Państwo nasz Szpitalny Oddział Ratunkowy, którego załoga walczy z koronawirusem, a także 24 godziny na dobę ratuje zdrowie i życie pacjentów, którzy zgłaszają się z wieloma  innymi dolegliwościami.

Licząc na Państwa zrozumienie prosimy o pomoc w tym trudnym czasie epidemii SARS-CoV-2.