Bielsko- Biała, dnia 22.03.2021r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 30/2021 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 11.03.2021r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku - Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 3 złożonymi na w/w konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano ofertę:

Lp.

Oferent

zakres

miejsce / zakres

RYBAK ANETA Gabinet Lekarski

37-450 Stalowa Wola

Al. Aleje Jana Pawła II 24/95

i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego
w Bielsku Białej oraz wykonywanie znieczuleń do zabiegów operacyjnych w Centralnym Bloku Operacyjnym i salach operacyjnych/zabiegowych Oddziałów wraz z konsultacją anestezjologiczną kwalifikującą do znieczulenia.

Indywidualna Praktyka Lekarska Wojciech Ratyński

17-312 Drohiczyn