Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Polityka Jakości

Projekty realizowane w ramach

Narodowej Strategii Spójności

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej  jest obecnie w trakcie realizacji projektu w ramach programu Narodowej Strategii Spójności, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Województwa Śląskiego pt: "Modernizacja systemu informatycznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej celem wprowadzenia elektronicznych usług eZdrowia oraz unowocześnienia procesów zarządczych"

Więcej o projekcie

-----

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej jest jednym z Beneficjentów pośrednich projektu realizowanego w ramach programu Narodowej Strategii Spójności, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Województwa Śląskiego pt: „Zakup i dostawa 17 nowoczesnych stanowisk do intensywnej terapii noworodka dla 5 szpitali, dla których organem założycielskim jest Województwo Śląskie.”

Kwota dofinansowania wyniosła 1 121 338,32 zł.

Zakupiony sprzęt użytkowany jest w Szpitalu na oddziale Patologii Noworodka. Mieszczą się tam 4 nowe dodatkowo zakupione z powyższych środków stanowiska do intensywnej terapii noworodka.  Stanowiska te znakomicie uzupełniają szereg pozostałych punktów znajdujących się do tej pory w Szpitalu. Dzięki temu możemy w kompleksowy sposób zadbać o prawidłowy sposób leczenia noworodków.