Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Polityka Jakości

Do dyspozycji pacjentów i osób odwiedzających w szpitalu pozostają:

• kiosk z prasą, artykułami kosmetycznymi, higienicznymi, napojami chłodzącymi czynny we wszystkie dni tygodnia,
  • kafejka z prasą, oferująca napoje zimne i gorące, dania szybkiej obsługi (hot-dogi, zapiekanki), desery, artykuły higieniczne i kosmetyczne,
  • bufet proponujący klientom gotowe kanapki, drożdżówki, pieczywo, napoje zimne i gorące,
  • bufet, w którym można zakupić śniadania, dania obiadowe, napoje zimne i gorące, desery,
  • sklep ze sprzętem ortopedyczno-rehabilitacyjnym realizujący wnioski Narodowego Funduszu Zdrowia,
  • optyk realizujący recepty Narodowego Funduszu Zdrowia,
  • kaplica wyznania katolickiego i ewangelickiego, otwarta od godziny 6.00 - 22.00,
  • na korytarzach przy oddziałach znajdują się automaty do napojów gorących,
  • rozmieniarka banknotów,
  • bezpłatna szatnia dla pacjentów poradni i osób odwiedzających chorych w oddziałach łóżkowych.
  • parking dla pacjentów i osób odwiedzających.
  • postój taxi,
  • apteka ogólnodostępna,
  • SKOK - punkt obsługi finansowej,
  • system telewicji szpitalnej na salach chorych,
  • punkt biblioteczny - (wypożyczalnia książek, bezpłatny dostęp do internetu - 1 stanowisko),
  • bezpłatny kiosk Wi-Fi

UWAGA! Na terenie szpitala obowiązuje pozostawianie wierzchniej odzieży w szatni.