Szanowni Państwo,

Dyrekcja oraz Pracownicy Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej pragną świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. W trosce o prawo Pacjenta do informacji, poszanowanie prawa do prywatności i intymności Pacjenta oraz właściwą ochrony danych osobowych, przekazujemy w Państwa ręce „Politykę ochrony danych osobowych Pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej”.
Zachęcamy Państwa do kontaktu z Inspektorem ochrony danych w przypadku wszelkich wątpliwości lub pytań, co do przetwarzania Państwa danych osobowych przez Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej.

Załączniki:
Pobierz plik (Klauzula inf. dla  Pacjentów Szpitala.pdf)Klauzula inf. dla Pacjentów Szpitala.pdf171 kB2019-10-21 10:402019-10-21 10:40
Pobierz plik (Klauzula inf. dla nadawców i odbiorców korespondencji.pdf)Klauzula inf. dla nadawców i odbiorców korespondencji.pdf144 kB2019-10-21 10:402019-10-21 10:40
Pobierz plik (Klauzula inf. dotycząca monitoringu wizyjnego.pdf)Klauzula inf. dotycząca monitoringu wizyjnego.pdf163 kB2019-10-21 10:402019-10-21 10:40