• FUNDUSZE EOG

  "Podniesienie efektywności energetycznej obiektów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej poprzez częściową termomodernizację i zastosowanie odnawialnych źródeł energii."

 • Przebudowa SOR

  Przebudowa i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej w celu poprawy warunków udzielania świadczeń medycznych i właściwej segregacji w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

 • Internetowe Konto Pacjenta
 • SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
  SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
 • Modernizacja systemu informatycznego

  „Modernizacja systemu informatycznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej celem wprowadzenia elektronicznych usług Zdrowia oraz unowocześnienia procesów zarządczych”

 • Posiadane certyfikaty

  Posiadane certyfikaty

 • ZAKŁAD DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

  Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

  Wykonuje badania na potrzeby: oddziałów szpitalnych, poradni przyszpitalnych oraz pacjentów ambulatoryjnych (także bez skierowania - odpłatnie).

 • Projekty realizowane w ramach ZPORR

  Szpital aktywnie pozyskuje środki Unijne, w celu leczenia Pacjentów na najwyższym poziomie.

 • Przyjęcie do szpitala

  Sprawdź zestaw dokumentów niezbędnych przy przyjęciu do szpitala.

kreska

 

 

Polityka jakości

Projekty Unijne

zporr

nss

PRACA

 

Internetowe Konto Pacjenta

Elektroniczna Rejestracja Pacjenta

Oferta dodatkowa

lab

reh

Prawa Pacjenta

Informacje DILO

 

Pacjenci niesłyszący, mający problemy z komunikowaniem się mogą skorzystać
z pomocy osoby pełniącej funkcję tłumacza języka migowego w sytuacjach, w których załatwiane są sprawy indywidualne związane pobytem i leczeniem w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej.

Osoba pełniąca funkcję tłumacza języka migowego jest dostępna w dni robocze
w godzinach 7:00 – 14:35.

Zgłoszenie chęci skorzystania z pomocy osoby pełniącej funkcję tłumacza języka migowego można zrealizować pisemnie, za pomocą telefonu (sms), faksu, poczty elektronicznej lub osobiście składając wniosek w Kancelarii Szpitala wg wzoru: Zgloszenie_migowy.doc

Dane kontaktowe:

Nazwa:  Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
Adres: Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała
Nr telefonu (wiadomości SMS):  690 932 440
Nr faksu: 33 810 21 01
Adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia dokonuje osoba uprawniona, będąca osobą niepełnosprawną lub osoba przybrana, zwane dalej „osobą zgłaszającą”, co najmniej na 3 dni robocze przed datą realizacji świadczenia.

Termin realizacji świadczenia, o którym mowa w ust. 3 liczy się od dnia, po którym wpłynęło zgłoszenie do tut. Szpitala. Osoba zgłaszająca zobowiązana jest do wskazania wybranej metody komunikowania się. Zgłoszenie nie wniesione na druku uznaje się za zgłoszenie, o ile zawiera wszystkie dane i informacje niezbędne do realizacji świadczenia. Pracownik Szpitala kontaktuje się bezpośrednio z osobą zgłaszającą, w sposób przez nią wskazany, potwierdzając możliwość realizacji zgłoszenia i jednocześnie ustalając sposób jego realizacji lub informuje
o braku możliwości realizacji świadczenia.

Załączniki:
Pobierz plik (Zgloszenie_migowy.doc)Zgloszenie_migowy.doc25 kB2016-01-04 12:032016-01-04 12:03