Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Polityka Jakości

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Al. Armii Krajowej 101
poszukuje kandydata na stanowisko diagnosty laboratoryjnego
w Zakładzie Patomorfologii

Wymagania:

-        tytuł zawodowy diagnosty laboratoryjnego

Oferta powinna zawierać:

-        CV i list motywacyjny,
-        kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,
-        oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (tj. Dz. U. z 2016r., poz. 922 ze zm.).

Oferujemy:

-        pracę na podstawie umowy o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do dnia 31.03.2017r. (decyduje data wpływu) oferty spełniającej wymogi określone w powyższym ogłoszeniu, w zamkniętej kopercie opatrzonej dopiskiem „Rekrutacja – diagnosta laboratoryjny”, na adres: Szpital Wojewódzki w Bielsku- Białej, 43-300 Bielsko- Biała, ul. Al. Armii Krajowej 101.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni przez Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej na rozmowę rekrutacyjną.