Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Polityka Jakości

Bielsko- Biała, dnia 15.03.2017r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 23/2017 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 02.03.2017r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku- Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 3 złożonymi na w/w konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Nazwa oferenta

Zakres konkursu

Zakres

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Alicja Ozga

ul. Świerkowa 6

43-370 Szczyrk

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby legitymujące się nabyciem fachowych kwalifikacji wzakresie:

1) pielęgniarka/pielęgniarz,

2) logopeda.

Praktyka Lekarska Urszula Żmuda

Aleja Armii Krajowej 101