Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Polityka Jakości

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Al. Armii Krajowej 101
poszukuje kandydata na stanowisko referenta ds. zamówień publicznych

Opis stanowiska:

• kompleksowe przygotowywanie i przeprowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z ustawą - Prawo zamówień publicznych,
  • udział w pracach komisji przetargowej,
  • sporządzanie umów o udzielenie zamówienia publicznego,
  • prowadzenie rejestru umów,
  • archiwizowanie dokumentacji postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,
  • współpraca z komórkami merytorycznymi.

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie – mile widziane wykształcenie wyższe administracyjne, prawnicze lub ekonomiczne,
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • teoretyczna i praktyczna znajomość ustawy – Prawo zamówień publicznych,
  • minimum roczny staż pracy na stanowisku referenta/specjalisty ds. zamówień publicznych.

Dodatkowe wymagania wobec kandydata preferowane przez Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej:

• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • komunikatywność i kreatywność w działaniu,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista.

Oferta powinna zawierać:

• CV i list motywacyjny,
  • kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
  • kopie dokumentów poświadczających dodatkowe umiejętności i kwalifikacje,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997(j. t. Dz. U. z 2016r., poz. 922 ze zm.).

Oferujemy:

• pracę na podstawie umowy o pracę na pełny etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do dnia 14 kwietnia 2017r. (decyduje data wpływu) oferty spełniającej wymogi określone w powyższym ogłoszeniu, w zamkniętej kopercie opatrzonej dopiskiem „Rekrutacja – referent ds. zamówień publicznych”, na adres:

Szpital Wojewódzki w Bielsku- Białej, 43-300 Bielsko- Biała, ul. Al. Armii Krajowej 101.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni przez Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej na rozmowę rekrutacyjną.