Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Polityka Jakości

Bielsko- Biała, dnia 26.05.2017r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 41/2017 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 19.05.2017r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku- Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 5 złożonymi na w/w konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Nazwa oferenta

Zakres konkursu

Zakres

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA Robert Lachowski

ul. Bielska 4

43-400 Cieszyn

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w czasie podstawowej ordynacji Oddziału lub w godzinach dyżuru medycznego zgodnie z harmonogramem w Oddziałach Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej

Oddział Nefrologii ze Stacją Dializ

Wojciech Pietrzyk – PRAKTYKA LEKARSKA W MIEJSCU WEZWANIA

ul. Bystrzańska 112

43-309 Bielsko Biała

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Hubert Laprus Praktyka Lekarska.

u. Janislawa Grondysa 23/10

43-316 Bielsko Biała

Szpitalny Oddział Ratunkowy

DZIAŁALNOŚĆ MEDYCZNA Lucyna Olearczyk