Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Polityka Jakości

Bielsko- Biała, dnia 21.07.2017r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 59/2017 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 12.07.2017r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku- Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 5 złożonymi na w/w konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Nazwa oferenta

Zakres konkursu

Zakres

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA lek. med. Małgorzata Maczyńska Specjalista Ginekolog Położnik

ul. Gęsia 4

43-316 Bielsko Biała

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w czasie podstawowej ordynacji Oddziału lub w godzinach dyżuru medycznego zgodnie z harmonogramem w Oddziałach Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej

Oddział Ginekologiczno – Położniczy

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA KRZYSZTOF TREMBLA