Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Polityka Jakości

Zakres obowiązków:

−        sporządzanie list płac - w tym pracowników na umowy zlecenie,

−        prowadzenie kart wynagrodzeń,

−        sporządzanie deklaracji PIT,

−        praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów płacowo-kadrowych i podatkowych

−        sporządzanie potrąceń z wynagrodzeń w zakresie nakazów sądowych i komorniczych,

−        prowadzenie  korespondencji w zakresie zajęć wynagrodzeń,

−        kontrola stanu należności od pracowników i inicjowanie ich egzekwowania,

−        analiza wynagrodzeń w oparciu o dane wewnętrzne

Wymagania:

−        wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,

−        znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o rachunkowości, ustawy o działalności leczniczej, ustawy o finansach publicznych,

−        dobra znajomość pakietu MS Office,

−        praktyczne umiejętności obsługi oprogramowania księgowo- finansowego,

−        dobra organizacja pracy,

−        samodzielność i odpowiedzialność,

−        dyspozycyjność i zaangażowanie,

−        doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferta powinna zawierać:

-        CV i list motywacyjny,

-        kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,

-        kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,

-        oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997(j. t. Dz. U. z 2016r., poz. 922 ze zm.).

Oferujemy:

-        pracę na podstawie umowy o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do dnia 31 lipiec 2017r. (decyduje data wpływu) oferty spełniającej wymogi określone w powyższym ogłoszeniu, w zamkniętej kopercie opatrzonej dopiskiem „Rekrutacja –płace”, na adres:

Szpital Wojewódzki w Bielsku - Białej, 43-300 Bielsko- Biała, ul. Al. Armii Krajowej 101.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni przez Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej na rozmowę rekrutacyjną.