Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

UWAGA!

Od 1 stycznia 2018r. zmieni się sposób rozliczania i opłacania składek do ZUS. Przedsiębiorca będzie przekazywał wszystkie składki na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych (ZUS).

Polecamy zapoznać się z załączonymi broszurami w załącznikach.

Załączniki:
Pobierz plik (e-Składka_Broszura.pdf)e-Składka_Broszura.pdf1119 kB2017-12-13 11:342017-12-13 11:34
Pobierz plik (e-Składka_ulotka.pdf)e-Składka_ulotka.pdf148 kB2017-12-13 11:342017-12-13 11:34