Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Polityka Jakości

UWAGA!

Od 1 stycznia 2016 roku lekarze mogą wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie, nazywane e-ZLA. Zwolnienia na papierowym formularzu (ZUS ZLA) mogą być wystawiane jeszcze do końca czerwca 2018 r. Natomiast od 1 lipca 2018 r. lekarze będą wystawiać wyłącznie zwolnienia elektroniczne.

Więcej informacji na temat e-ZLA znajduje się na stronie internetowej http://www.zus.pl/ezla. W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości przedsiębiorca może zgłosić się również do najbliższej jednostki ZUS albo połączyć z konsultantem COT.

Załączniki:
Pobierz plik (e-ZLA_krok po kroku_manual.pdf)e-ZLA_krok po kroku_manual.pdf959 kB2017-12-13 10:422017-12-13 10:42