Logowanie

 • FUNDUSZE EOG

  "Podniesienie efektywności energetycznej obiektów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej poprzez częściową termomodernizację i zastosowanie odnawialnych źródeł energii."

 • Przebudowa SOR

  Przebudowa i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej w celu poprawy warunków udzielania świadczeń medycznych i właściwej segregacji w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

 • Internetowe Konto Pacjenta
 • SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
  SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
 • Modernizacja systemu informatycznego

  „Modernizacja systemu informatycznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej celem wprowadzenia elektronicznych usług Zdrowia oraz unowocześnienia procesów zarządczych”

 • Posiadane certyfikaty

  Posiadane certyfikaty

 • ZAKŁAD DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

  Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

  Wykonuje badania na potrzeby: oddziałów szpitalnych, poradni przyszpitalnych oraz pacjentów ambulatoryjnych (także bez skierowania - odpłatnie).

 • Projekty realizowane w ramach ZPORR

  Szpital aktywnie pozyskuje środki Unijne, w celu leczenia Pacjentów na najwyższym poziomie.

 • Przyjęcie do szpitala

  Sprawdź zestaw dokumentów niezbędnych przy przyjęciu do szpitala.

kreska

 

Polityka jakości

Projekty Unijne

zporr

nss

PRACA

 

Internetowe Konto Pacjenta

Elektroniczna Rejestracja Pacjenta

Oferta dodatkowa

lab

reh

Prawa Pacjenta

Informacje DILO

 

Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej Al. Armii Krajowej 101 informuje, że począwszy od dnia 8 maja 2018 r. do dnia 31 grudnia 2018 r. będzie przeprowadzona modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR).

SOR Szpitala Wojewódzkiego nadal będzie funkcjonował na dotychczasowym poziomie zabezpieczenia, jedynie okresowo będzie dokonywane przemieszczanie niektórych części jego działalności w obrębie struktury szpitala o czym pacjenci będą informowani na bieżąco.

W pierwszym etapie modernizacji od 08.05.2018 r. funkcjonować będzie AMBULATORIUM SOR zlokalizowane poza istniejącą estakadą dojazdową z wyraźnie oznakowaną drogą dojścia i dojazdu.

Z dniem 8 maja 2018 r. zamknięciu ulega droga dojścia do SOR-u kładką dla pieszych obok apteki zewnętrznej, co zostanie odpowiednio oznakowane.

Pacjenci z ustalonym terminem przyjęcia do Oddziałów Szpitala Wojewódzkiego w trybie planowym będą przyjmowani na I piętrze budynku frontowego (wejście główne) w odpowiednio oznakowanym miejscu.

Dojazd dla karetek systemu ratownictwa odbywać się będzie według ustaleń z Bielskim Pogotowiem Ratunkowym.

 

                  Ryszard Batycki
Dyrektor
Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej