Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej Al. Armii Krajowej 101 informuje, że począwszy od dnia 8 maja 2018 r. do dnia 31 grudnia 2018 r. będzie przeprowadzona modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR).

SOR Szpitala Wojewódzkiego nadal będzie funkcjonował na dotychczasowym poziomie zabezpieczenia, jedynie okresowo będzie dokonywane przemieszczanie niektórych części jego działalności w obrębie struktury szpitala o czym pacjenci będą informowani na bieżąco.

W pierwszym etapie modernizacji od 08.05.2018 r. funkcjonować będzie AMBULATORIUM SOR zlokalizowane poza istniejącą estakadą dojazdową z wyraźnie oznakowaną drogą dojścia i dojazdu.

Z dniem 8 maja 2018 r. zamknięciu ulega droga dojścia do SOR-u kładką dla pieszych obok apteki zewnętrznej, co zostanie odpowiednio oznakowane.

Pacjenci z ustalonym terminem przyjęcia do Oddziałów Szpitala Wojewódzkiego w trybie planowym będą przyjmowani na I piętrze budynku frontowego (wejście główne) w odpowiednio oznakowanym miejscu.

Dojazd dla karetek systemu ratownictwa odbywać się będzie według ustaleń z Bielskim Pogotowiem Ratunkowym.

Ryszard Batycki
Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej