Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Bielsko- Biała, dnia 22.06.2018r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 49/2018 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 13.06.2018r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku- Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 4 złożonymi na w/w konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Oferent

zakres

miejsce

Gabinet Lekarski dr n. med. Renata Mańko-Juraszek Specjalista neurolog i EEG

ul. Majakowskiego 11

43-300 Bielsko Biała

Oddział Neurologii

Pomoc lekarska w miejscu wezwania Artur Lebiedowicz

ul. Ciesielczuka 20

22-500 Hrubieszów

Oddział Neurologii