Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Bielsko-Biała, dnia 17.07.2018r.

INFORMACJA

Informujemy, iż Komisja powołana w sprawie przeprowadzenia licytacji na sprzedaż urządzeń spalarni:

I. Instalacja spalarni, która obejmuje:

1. fluidalną stację oczyszczania spalin

2. kocioł odzyskowy RCW-14

3. komputer Fujitsu Esprima 11884

4. moduł KUM Minikam

5. palnik olejowo-gazowego

6. pompę CR8

7. spalarkę odpadów SP-300

8. zespół załadunku