Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

W dniu 8 sierpnia 2018 r. (środa) przez Al. Armii Krajowej będzie przebiegał V etap Tour de Pologne.

Ok. godz. 14:30 nastąpi zamknięcie Al. Armii Krajowej na całej długości –dojazd do Szpitala będzie zapewniony od strony ul. Boboli – na ten czas na drodze wewnętrznej Szpitala zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy a wyjazd z parkingu dla pacjentów będzie się odbywał przez górny szlaban.