Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Szpital Wojewódzki w  Bielsku-Białej zatrudni:

1.      Operatora ciśnieniowych sterylizatorów gazowych i parowych

2.      Dezynfektor

Zakres obowiązków:

Wykonywanie obowiązków wynikających z funkcji i zadań Centralnej Sterylizatorni

Wymagania:

1. Operator ciśnieniowych sterylizatorów gazowych i parowych. Wymagania: średnie wykształcenie oraz uprawnienia kwalifikacyjne typu E, mile widziany kurs kwalifikacyjny z zakresu technologii sterylizacji i dezynfekcji lub tytuł technika sterylizacji medycznej.

2. Dezynfektor. Wymagania: wykształcenie średnie lub podstawowe oraz przeszkolenie zawodowe

Firma oferuje:

Umowa o pracę na pełny etat lub umowa zlecenie

Jak aplikować - informacje:

Aplikacje proszę wysyłać na adres:

2. adres pocztowy: Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała z dopiskiem "Rekrutacja - Centralna Sterylizatornia"

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej, , Al. Armii Krajowej 101, , 43-316 Bielsko-Biała, NIP: 547-18-42-468
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.