Logowanie

 • FUNDUSZE EOG

  "Podniesienie efektywności energetycznej obiektów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej poprzez częściową termomodernizację i zastosowanie odnawialnych źródeł energii."

 • Przebudowa SOR

  Przebudowa i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej w celu poprawy warunków udzielania świadczeń medycznych i właściwej segregacji w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

 • Internetowe Konto Pacjenta
 • SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
  SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
 • Modernizacja systemu informatycznego

  „Modernizacja systemu informatycznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej celem wprowadzenia elektronicznych usług Zdrowia oraz unowocześnienia procesów zarządczych”

 • Posiadane certyfikaty

  Posiadane certyfikaty

 • ZAKŁAD DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

  Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

  Wykonuje badania na potrzeby: oddziałów szpitalnych, poradni przyszpitalnych oraz pacjentów ambulatoryjnych (także bez skierowania - odpłatnie).

 • Projekty realizowane w ramach ZPORR

  Szpital aktywnie pozyskuje środki Unijne, w celu leczenia Pacjentów na najwyższym poziomie.

 • Przyjęcie do szpitala

  Sprawdź zestaw dokumentów niezbędnych przy przyjęciu do szpitala.

kreska

Polityka jakości

Projekty Unijne

zporr

nss

PRACA

 

Internetowe Konto Pacjenta

Elektroniczna Rejestracja Pacjenta

Oferta dodatkowa

lab

reh

Prawa Pacjenta

Informacje DILO

 

W dniu 17 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Wcześniaka. Z tej okazji Oddział Patologii Noworodka i Niemowląt Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej odwiedziła Pani Agata Kornhauser – Duda. Pierwsza Dama odwiedziła osiemnaścioro wcześniaków przebywających w naszym szpitalu, spotkała się również z byłymi pacjentami Oddziału Patologii Noworodka i Niemowląt oraz ich rodzicami.

Z tej okazji podświetlono również budynek Szpitala na kolor fioletowy, jako gest solidarności z wcześniakami i ich rodzicami.

W naszym Szpitalu przychodzi na świat najwięcej dzieci w województwie śląskim (2017 r. - 2668, do listopada 2018 r. – 2343). Oddział Patologii Noworodka i Niemowląt Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w ciągu roku leczy ok. dwustu wcześniaków, z których ok. 10% ma skrajną masą urodzeniową wynoszącą poniżej 1000 g. Szpital jako jedyny w regionie Podbeskidzia posiada III stopień referencyjności w zakresie Oddziału Ginekologiczno-Położniczego z Oddziałem Patologii Ciąży oraz Oddziału Patologii Noworodka i Niemowląt.