Bielsko - Biała, dnia 09.01.2019r.

OGŁOSZENIE o licytacji towaru

Szpital Wojewódzki w Bielsku - Białej Al. Armii Krajowej 101 oferuje do sprzedaży
następujący towar:

Lp.

Nazwa towaru

Ilość

Rok

(szt.)

produkcji

wywoławcza

za 1 szt.

1.

Sterylizator parowy MC-10

1996

1 600,00

Oferowany Towar dostępny jest do wglądu w Dziale Administracyjno-Gospodarczym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, Aleja Armii Krajowej 101,
po uprzednim uzgodnieniu pod numerem telefonu 33/810-20-61 lub wew. 2061 w godz.
od 9.00 - 11.00.

Oferty zakupu prosimy składać do dnia 18.01.2019r.do godz. 12.00 w kancelarii Szpitala
w zamkniętych kopertach opisanych „Licytacja towaru” .

Regulamin przeprowadzenia licytacji wraz z projektem umowy w załączeniu.

Szpital zastrzega sobie prawo odwołania licytacji lub zmiany warunków licytacjiprzed
terminem składania ofert.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Załączniki:
Pobierz plik (zalacznik do oferty.doc)zalacznik do oferty.doc33 kB2019-01-10 10:112019-01-10 10:11
Pobierz plik (projekt umowa.doc)projekt umowa.doc39 kB2019-01-10 10:132019-01-10 10:13