Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 8/2019 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku - Białej z dnia 14.01.2019r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku- Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 3 złożonymi na w/w konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Oferent zakres miejsce
GABINET LEKARSKI JACEK CHOWANIEC ul. Aleja „Solidarności” 16/3 45-404 Opole udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w czasie podstawowej ordynacji Oddziału i w godzinach dyżuru medycznego zgodnie z harmonogramem lub w godzinach dyżuru medycznego zgodnie z harmonogramem w Oddziałach Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku - Białej Oddział Neurochirurgiczny
Agnieszka Stanclik Indywidualna Praktyka Lekarska ul. Konwaliowa 2/3 43-300 Bielsko Biała udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w czasie podstawowej ordynacji Oddziału i w godzinach dyżuru medycznego zgodnie z harmonogramem lub w godzinach dyżuru medycznego zgodnie z harmonogramem w Oddziałach Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej

Szpitalny Oddział Ratunkowy

Jednocześnie informujemy, że n/w oferta zostały odrzucona gdyż nie spełniała warunków Udzielającego zamówienia:

Oferent zakres miejsce
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MARZENA BASAK