Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Archiwum Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, uprzejmie informuje, że dnia 3 marca 2019 roku nastąpi utylizacja dokumentacji medycznej przekazanej do naszego szpitala przez nieistniejące już placówki medyczne, a mianowicie:
Szpitala Miejskiego Stalownik
Oddziału chirurgii ortopedyczno-urazowej i Oddziału okulistycznego Szpitala Nr 3
Oddziału urologii Szpitala Nr 1 w Bielsku-Białej.
Utylizacja dotyczy dokumentów z 1998 roku.

Starszy referent archiwista
koordynator