Bielsko- Biała, dnia 19.04.2019r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 41/2019 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 11.04.2019r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert  o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku- Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 5 złożonymi na w/w konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Oferent

zakres

miejsce

MEDEA – Grzegorz Pruś

Mazańcowice 1045

43-391 Mazańcowice

Oddział Neurochirurgiczny

Magdalena Wolska Gabinet Psychologiczny

ul. Jaworowa 195

43-384 Jaworze

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby legitymujące się nabyciem fachowych kwalifikacji