Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej Al. Armii Krajowej 101 zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej dla realizowanego projektu pn. „Zdrowy Śląsk! Zwiększenie dostępności i jakości świadczeń medycznych w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej poprzez doposażenie i wymianę sprzętu medycznego” współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020  na wykonanie:

250 szt. naklejek
•    Nadruk kolorowy
•    Wymiary 80 mm x 40 mm
•    Laminowane
•    Opracowanie naklejek po stronie Wykonawcy w oparciu o uzgodnienia z Zamawiającym oraz dokument: „Podręcznik wnioskodawcy i beneficjenta programów polityk spójności 2014-2020 w zakresie informacji i promocji”
•    Zestawienia znaków dostępne są na stronie: https://rpo.slaskie.pl/czytaj/zasady_promocji_od_1_stycznia_2018

Oferta winna zawierać:
•    Cenę oferty dla zadania oraz stawkę podatku VAT.

Termin wykonania zamówienia: do 8.10.2019 r.
Termin płatności zostaje ustalony na 30 dni od daty wystawienia faktury.
Na podstawie otrzymanych ofert Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej wybierze ofertę najkorzystniejszą według niżej wymienionych kryteriów: Cena 100%.
Ofertę cenową uwzględniającą wszelkie koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia prosimy przesłać na numer faksu 33 810 21 01 lub adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 30.09.2019  r.

Sabina Bigos – Jaworowska
Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku Białej