Logowanie

 • FUNDUSZE EOG

  "Podniesienie efektywności energetycznej obiektów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej poprzez częściową termomodernizację i zastosowanie odnawialnych źródeł energii."

 • Przebudowa SOR

  Przebudowa i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej w celu poprawy warunków udzielania świadczeń medycznych i właściwej segregacji w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

 • Internetowe Konto Pacjenta
 • SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
  SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
 • Modernizacja systemu informatycznego

  „Modernizacja systemu informatycznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej celem wprowadzenia elektronicznych usług Zdrowia oraz unowocześnienia procesów zarządczych”

 • Posiadane certyfikaty

  Posiadane certyfikaty

 • ZAKŁAD DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

  Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

  Wykonuje badania na potrzeby: oddziałów szpitalnych, poradni przyszpitalnych oraz pacjentów ambulatoryjnych (także bez skierowania - odpłatnie).

 • Projekty realizowane w ramach ZPORR

  Szpital aktywnie pozyskuje środki Unijne, w celu leczenia Pacjentów na najwyższym poziomie.

 • Przyjęcie do szpitala

  Sprawdź zestaw dokumentów niezbędnych przy przyjęciu do szpitala.

kreska

 

Polityka jakości

Projekty Unijne

zporr

nss

PRACA

 

Internetowe Konto Pacjenta

Elektroniczna Rejestracja Pacjenta

Oferta dodatkowa

lab

reh

Prawa Pacjenta

Informacje DILO

 

Szpital Wojewódzki otrzymał wyróżnienie w konkursie „Lider e-zdrowia 2019”. W kategorii instytucji, w których uprawnionych do wystawiania e-recept jest powyżej 15 pracowników.

Celem organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną, Ministerstwo Zdrowia i Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia konkursu, jest promowanie dobrych praktyk w zakresie informatyzacji systemu ochrony zdrowia oraz upowszechnienie rozwiązania jakim jest e-recepta.

Najważniejszym kryterium wyboru był procentowy udział liczby wystawionych e-recept w stosunku do tych papierowych oraz elektronicznych.

Janusz Cieszyński, podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia podkreślił, że konkurs wzbudził ogromne zainteresowanie wśród pracowników medycznych. Oznacza to bowiem, że wdrażanie nowoczesnych narzędzi i teleinformatycznych rozwiązań w ochronie zdrowia ma coraz więcej zwolenników. Jest to bardzo dobry prognostyk na przyszłość świadczący, że pracownicy medyczni coraz silniej angażują się w projekty z zakresu e-zdrowia – przyznał podsekretarz.

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna