Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej,
Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała,
ogłasza konkurs na stanowisko Zastępcy Dyrektora do spraw Lecznictwa
Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.

Konkurs zostanie przeprowadzony w oparciu o następujące akty prawne: art. 49 ust. 1 pkt 2 i ust. 2  ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (tekst jedn. Dz. U. z 2018r., poz. 2190 z późn.zm.), rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012r. r. w sprawie sposobu przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą  (tekst jedn. Dz. U. z 2018r., poz. 393), rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz. U. Nr 151, poz. 896) oraz regulamin komisji konkursowej.

1. Wymagane kwalifikacje kandydatów:
    • tytuł zawodowy lekarza i tytuł specjalisty lub specjalizacja II stopnia  w dziedzinie  medycyny,
    • co najmniej  ośmioletni staż pracy w zawodzie.
  1. Kandydaci zgłaszający się do konkursu składają:
  • podanie o przyjęcie na stanowisko objęte  konkursem,
  • dokumenty stwierdzające  kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowanego stanowiska  objętego  konkursem,
  • dokument potwierdzający prawo wykonywania zawodu,
  • opisany przez kandydata przebieg pracy zawodowej, w szczególności potwierdzający  wymagany staż pracy,
  • inne dokumenty, w szczególności  potwierdzające  dorobek  i kwalifikacje  zawodowe  kandydata,
  • pisemna koncepcja pracy na stanowisku Zastępcy Dyrektora do spraw Lecznictwa,
  • oświadczenie kandydata o braku prawomocnie orzeczonego wobec niego zakazu wykonywania zawodu, zawieszenia prawa wykonywania zawodu, ograniczenia prawa wykonywania zawodu lub zakazu zajmowania określonego stanowiska,
  • oświadczenie o   wyrażeniu   zgody na przetwarzanie  danych osobowych w celach  przeprowadzania postępowania konkursowego (Załącznik nr 1),
  • wypełnioną klauzulę informacyjną zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Załącznik nr 2),

Kopie dokumentów, o których mowa w pkt 2 ppkt 5, powinny być poświadczone za zgodność                     z oryginałem, przy czym poświadczenie może być dokonane przez kandydata; na prośbę właściwego podmiotu lub komisji konkursowej kandydat jest obowiązany przedstawić oryginały dokumentów.

Miejsce oraz termin złożenia wymaganych od kandydatów dokumentów: Ofertę należy przesłać pocztą na adres: Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała lub złożyć w zaklejonej kopercie w Kancelarii (pokój nr 302) od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 – 14:35 terminie do dnia 04.11.2019r. Na kopercie kandydat umieszcza swoje imię i nazwisko oraz adres i numer telefonu kontaktowego wraz z adnotacją „Konkurs na stanowisko Zastępcy Dyrektora do spraw Lecznictwa Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku - Białej”                        (o terminie zgłoszenia decyduje data wpływu do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej).

Przewidywane miejsce oraz termin rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur: Szpital Wojewódzki             w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsk-Biała; 30 dni od dnia upływu składania ofert.

Materiały  informacyjne o stanie prawnym i ekonomicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, tj. Statut, Regulamin  organizacyjny, Sprawozdanie finansowe  na 2018 rok, wykonanie kontraktu z NFZ za 2018 rok, struktura   zatrudnienia,  będą  udostępniane kandydatom  w siedzibie  Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsk-Biała, Dział Organizacji i Nadzoru tel. 33 810 2159 w godz.  9 - 13 w  dni robocze.

O terminie i miejscu przeprowadzenia konkursu kandydaci zostaną poinformowani  indywidualnie.

Załączniki:
Pobierz plik (klauzula informacyjna IOD załącznik nr 2 do ogłoszenia.docx)klauzula informacyjna IOD załącznik nr 2 do ogłoszenia.docx13 kB2019-10-24 07:322019-10-24 07:32
Pobierz plik (oświadczenie IOD załącznik nr 1 do ogłoszenia_ .docx)oświadczenie IOD załącznik nr 1 do ogłoszenia_ .docx13 kB2019-10-24 07:342019-10-24 07:34