Logowanie

 • FUNDUSZE EOG

  "Podniesienie efektywności energetycznej obiektów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej poprzez częściową termomodernizację i zastosowanie odnawialnych źródeł energii."

 • Przebudowa SOR

  Przebudowa i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej w celu poprawy warunków udzielania świadczeń medycznych i właściwej segregacji w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

 • Internetowe Konto Pacjenta
 • SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
  SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
 • Modernizacja systemu informatycznego

  „Modernizacja systemu informatycznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej celem wprowadzenia elektronicznych usług Zdrowia oraz unowocześnienia procesów zarządczych”

 • Posiadane certyfikaty

  Posiadane certyfikaty

 • ZAKŁAD DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

  Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

  Wykonuje badania na potrzeby: oddziałów szpitalnych, poradni przyszpitalnych oraz pacjentów ambulatoryjnych (także bez skierowania - odpłatnie).

 • Projekty realizowane w ramach ZPORR

  Szpital aktywnie pozyskuje środki Unijne, w celu leczenia Pacjentów na najwyższym poziomie.

 • Przyjęcie do szpitala

  Sprawdź zestaw dokumentów niezbędnych przy przyjęciu do szpitala.

kreska

 

Polityka jakości

Projekty Unijne

zporr

nss

PRACA

 

Internetowe Konto Pacjenta

Elektroniczna Rejestracja Pacjenta

Oferta dodatkowa

lab

reh

Prawa Pacjenta

Informacje DILO

 

 

To była wyjątkowa wizyta. Z okazji  przypadającego 17 listopada Światowego Dnia Wcześniaka, oddział patologii noworodka  w Szpitalu Wojewódzkim  odwiedzili uczniowie czwartej klasy Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach.

Przebywające na oddziale maluchy otrzymały od dzieci prezenty – czerwone serduszka i karteczki z dedykacją. Oddział patologii noworodka przyozdobiony został lurkami, własnoręcznie wykonanymi przez uczniów, którzy pod okiem szpitalnego personelu poznali jak wygląda praca w takim miejscu i na czym polega opieka nad noworodkami, które pierwsze tygodnie życia spędzają w inkubatorach.

„Wesoły inkubator” - tak nazwali uczniowie swoją wyjątkową akcję z okazji Światowego Dnia Wcześniaka. Na wykonanych przez nich obrazkach podziwiać możemy bajecznie kolorowe postacie z bajek.

Serdecznie dziękujemy uczniom, a także nauczycielom Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach, za wspaniałą niespodziankę przygotowaną dla maluchów z oddziału patologii noworodka.Wcześniaki, które przebywają na oddziale otrzymały także czapeczki od  Fundacji Słoneczna Kraina Dzieciom, która pod patronatem prezydenta miasta Bielska-Białej w minioną niedzielę, zorganizowała na ul. 11 Listopada, a także pod Ratuszem obchody Światowego Dnia Wcześniaka.