Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 70/2014 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 11.06.2014 r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu złożonych ofert wybrano następujących oferentów :

Nazwisko i Imię

Kudliński Dawid

Kisiel Anna

ZDO

Jednocześnie informujemy, że w wyniku przeprowadzonego konkursu złożonych ofert nie wybrano następujących oferentów:

Nazwisko i Imię

Zakres