Bielsko Biała, dn. 19.12.2019

O CZĘŚCIOWYMROZSTRZYGNIĘCIU KONKURSUA

Na podstawie art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2018 r., poz. 2190 z późn. zm.) oraz art.151 ustawy z dnia 27.08.2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2019r., poz.1373 z późn. zm.) Komisja Konkursowa przy Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku - Białej informuje, że w postępowaniu konkursowym w wyniku badania i oceny wybrane zostały jako najkorzystniejsze niżej wymienione oferty na:

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby legitymujące się nabyciem fachowych kwalifikacji
wzakresie ratownictwa medycznego – Ratownik medyczny Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii

w zakresie:

Pakietu 1

Ratownictwo Medyczne „BIELMED” Wojciech Biela

Jasienica 210

43-385 Jasienica

wzakresie ratownictwa medycznego – Ratownik medyczny/ratownik medyczny z uprawnieniami kierowcy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego

w zakresie:

Pakietu 3

PIOTR KRZUŚ

ul. Zofii Kossak 86

43-436 Górki Wielkie

RESUSCITARE Przemysław Gawior ul. Grzybowa 7

34-125 Sułkowice

Firma Usługowa Bartłomiej Stawowy Barwałd Górny 237

34-130 Barwałd Górny

Tadeusz Krais

ul. Podchorążych 11/104

Jacek Kryska Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Szkoleniowe PROFES

ul. Stawowa 14

43-356 Kobiernice

RSCmed Jakub Pilch

ul. Młyńska 50b

43-300 Bielsko-Biała

Ponadto Komisja Konkursowa zawiadamia, iż w przedmiotowym konkursie w wyniku badania
i oceny zostały odrzucone poniższe oferty, gdyż nie spełniała warunków Udzielającego zamówienia, w zakresie:

Pakiet 1

RATOWNICTWO MEDYCZNE Arkadiusz Stasicki

ul. Wałachowej 11

Bartłomiej Iskierka

ul. Wielka Puszcza 3

43-353 Porąbka

Pakiet 3

Mateusz Kuder

ul. Czysta 3/43

Jarosław Pieczara RAMED

Kurów 114

34-233 Kurów

RATOWNICTWO MEDYCZNE Maciej Grygierzec

ul. Henryka Sienkiewicza 4

43-512 Bestwina

Zgodnie z postanowieniami powołanych ustaw Oferent może złożyć do udzielającego zamówienia umotywowane odwołanie dotyczące rozstrzygnięcia konkursu w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyniku konkursu.

Zawarcie umowy nastąpi w terminie do 21 dni od dnia rozstrzygnięcia konkursu ofert.

Szpitala Wojewódzkiego

w Bielsku Białej