Bielsko- Biała, dnia 20.12.2019r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 148/2019 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 13.12.2019r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku- Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się  z 5 złożonymi na w/w konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Oferent

zakres

miejsce

PROWALL Cecylia Pyka-Miodońska ul. Browar Kolonia 24 34-300 Żywiec

wzakresie położna w Oddziałach Szpitala Wojewódzkiego
w Bielsku - Białej

Oddział Noworodkowy

INDYWIDUALNA PRAKTYKA POŁOŻNICZA – GABRIELA STRACH

ul. Szpotawicka 90

43-436 Górki Wielkie

wzakresie położna w Oddziałach Szpitala Wojewódzkiego