Bielsko- Biała, dnia 23.12.2019r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 149/2019 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 13.12.2019r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert  o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku- Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu w wyniku badania i oceny wybrano ofertę:

CENTRUM MEDYCZNE MEDUR

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ