O CZĘŚCIOWYM
ROZSTRZYGNIĘCIU KONKURSUA

Na podstawie art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2018r., poz. 2190 z późn. zm.) oraz art.151 ustawy z dnia 27.08.2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2019r., poz.1373 z późn. zm.) Komisja Konkursowa przy Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku - Białej informuje, że w postępowaniu konkursowym w wyniku badania i oceny wybrane zostały jako najkorzystniejsze niżej wymienione oferty na:

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w czasie podstawowej ordynacji Oddziału i w godzinach dyżuru lekarskiego zgodnie z harmonogramem w Oddziałach Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej w zakresie:

Pakiet 1 pkt 14

MAŁGORZATA MAZIJ – SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

ul. Halna 23
43-360 Bystra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dominik Tomaszek

ul. Podchorążych 11/88
43-300 Bielsko-Biała

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin Grzybowski

ul. Janisława Grondysa 29/15
43-316 Bielsko-Biała

Indywidualna Praktyka Lekarska Tomasz Banyś

ul. Dolna 46
32-310 Ryczówek

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof Rubys

ul. Macierzanki 2
43-340 Kozy

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w godzinach dyżuru lekarskiego zgodnie
z harmonogramem
w Oddziałach Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej

wzakresie:

Pakiet 2 pkt 14

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Rafał Kraus

ul. Czereśniowa 10
43-346 Bielsko-Biała

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA Romana Rajda

ul. Słoneczna 18
34-120 Roczyny

w Centralnym Bloku Operacyjnym i salach operacyjnych/zabiegowych Oddziałów wraz z konsultacją anestezjologiczną kwalifikującą do znieczuleniaoraz realizacja zadań związanych z koordynacją przeszczepień.

Pakiet 3

Indywidualna Praktyka Lekarska
Katarzyna Kuchnicka

ul. Wąwóz 1b
43-332 Pisarzowice

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w zakresie anestezjologii – wykonywanie znieczuleń do zabiegów operacyjnych w Centralnym Bloku Operacyjnym i salach operacyjnych/zabiegowych Oddziałów wraz z konsultacją anestezjologiczną kwalifikującą do znieczulenia.

Pakiet 4

MAŁGORZATA MAZIJ – SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

ul. Halna 2343-360 Bystra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Katarzyna Dawid

Jasienica 969
43-385 Jasienica

ANDRZEJ DASZKIEWICZ
~ NOTOS ~

ul. Kornela Filipowicza 3
43-400 Cieszyn

Praktyka lekarska specjalistyczna Aleksandra Goś-Myśków

ul. Jesionowa 26
43-340 Kozy

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jan Wilam

ul. Cygański Las 11
43-309 Bielsko-Biała

Zgodnie z postanowieniami powołanych ustaw Oferent może złożyć do udzielającego zamówienia umotywowane odwołanie dotyczące rozstrzygnięcia konkursu w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyniku konkursu.

Zawarcie umowy nastąpi w terminie do 21 dni od dnia rozstrzygnięcia konkursu ofert.

Szpitala Wojewódzkiego
w Bielsku Białej