Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 81/2014 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 08.07.2014 r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu złożonych ofert wybrano następujących oferentów :

Nazwisko i Imię

Zakres

Kowalczyk Daniel

Ubych Adam

Lindert Olaf

Oddział Ginekologiczno - Położniczy

Gruszecka Krystyna

Oddział Chorób Wewnętrznych i Diabetologii

Manowski Andrzej

Wykręt Maciej

Piecha Wiesław

Kudłacik Robert

SOR

Jednocześnie informujemy, że w wyniku przeprowadzonego konkursu złożonych ofert
nie wybrano następujących oferentów:

Nazwisko i Imię

Zakres