Bielsko- Biała, dnia 20.01.2020r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 6/2020 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej z dnia 10.01.2020r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku- Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 3 złożonymi na w/w konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Oferent

zakres

miejsce

Gabinet Lekarski Marek Drążkiewicz ul. Rolna 18 43-310 Bielsko Biała

Oddział Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej

RATOWNICTWO MEDYCZNE Arkadiusz Stasicki ul. Wałachowej 11 43-300 Bielsko-Biała

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby legitymujące się nabyciem fachowych kwalifikacji w zakresie ratownictwa medycznego – Ratownik medyczny Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

JACEK-MED Jacek Kasperek ul. Salmopolska 48/1 43-370 Szczyrk