Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 7/2020 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej z dnia 13 stycznia 2020 roku, w sprawie ogłoszenia o konkursie ofert dotyczącego wykonywania badań w zakresie diagnostyki laboratoryjnej w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej oraz powołania Komisji Konkursowej do wyboru ofert, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 3 złożonymi na ww. konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano ofertę:

Badaj .to Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ulicy Moniuszki 81.