Bielsko- Biała, dnia 27.01.2020r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 8/2020 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 21.01.2020r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku- Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 2 złożonymi na w/w konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Oferent

zakres

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jolanta Firlej-Dobrzańska

ul. Joachima Lelewela 36/20

43-300 Bielsko Biała

udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie konsultacji internistycznych w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym, Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej, Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej, Oddziale Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej, Oddziale Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej z Pracownią Audiologiczną, Oddziale Ginekologiczno – Położniczym, Oddziale Neurochirurgicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej.

AN-MED BROKER Sp.zo.o.

ul. Zamenhofa 26/6