SZPITAL WOJEWÓDZKI W BIELSKU-BIAŁEJ
AL. ARMII KRAJOWEJ 101, 43-316 BIELSKO-BIAŁA
ogłasza nabór
na wolne stanowisko pracy:
Robotnik gospodarczy

Wymagania: wykształcenie minimum podstawowe

Proponujemy pracę w ramach umowy o pracę
lub zatrudnienie w ramach umowy cywilnoprawnej

Zainteresowanych prosimy o kontakt
tel. 033-8102201/04
033-8102002

Wymagane dokumenty:

-        życiorys (CV),
-        list motywacyjny,
-        dokument poświadczający wykształcenie (świadectwo szkolne).

Dokumenty aplikacyjne można przesyłać drogą e-mailową (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub składać osobiście w Kancelarii Szpitala Wojewódzkiego
w Bielsku-Białej, III piętro pok. 302 z dopiskiem:„Dotyczy naboru na stanowisko robotnika gospodarczego”

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”