Bielsko- Biała, dnia 28.02.2020r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 27/2020 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 24.02.2020r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert   o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku- Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 1 złożoną na w/w konkurs ofertą.

W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Oferent

zakres

miejsce

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA W MIEJSCU WEZWANIA lek. med. Danuta Zimmer

ul. Jaskółcza 12

43-309 Bielsko Biała

udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Patologii Noworodka Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku - Białej

Poradnia Patologii Noworodka

Dyrektor Szpitala