Bielsko-Biała, dnia 26.03.2020r.

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej, ul. Aleja Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, niniejszym odwołuje przetarg na dzierżawę parkingu głównego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej,  o czym zawiadamia wszystkich zainteresowanych.
Otwarcie ofert planowane było na dzień 27.03.2020r. o godz. 12.30 w siedzibie Wydzierżawiającego.
Wszystkie złożone oferty zostaną zwrócone oferentom w stanie nienaruszonym, a wpłacone wadia zostaną zwrócone oferentom na rachunki bankowe.

Szpitala Wojewódzkiego
w Bielsku-Białej
Sabina Bigos - Jaworowska

Załączniki:
Pobierz plik (Scan - ogłoszenie o odwołaniu przetargu.pdf)Scan - ogłoszenie o odwołaniu przetargu.pdf174 kB2020-03-26 17:092020-03-26 17:09