Logowanie

 • FUNDUSZE EOG

  "Podniesienie efektywności energetycznej obiektów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej poprzez częściową termomodernizację i zastosowanie odnawialnych źródeł energii."

 • Przebudowa SOR

  Przebudowa i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej w celu poprawy warunków udzielania świadczeń medycznych i właściwej segregacji w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

 • Internetowe Konto Pacjenta
 • SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
  SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
 • Modernizacja systemu informatycznego

  „Modernizacja systemu informatycznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej celem wprowadzenia elektronicznych usług Zdrowia oraz unowocześnienia procesów zarządczych”

 • Posiadane certyfikaty

  Posiadane certyfikaty

 • ZAKŁAD DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

  Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

  Wykonuje badania na potrzeby: oddziałów szpitalnych, poradni przyszpitalnych oraz pacjentów ambulatoryjnych (także bez skierowania - odpłatnie).

 • Projekty realizowane w ramach ZPORR

  Szpital aktywnie pozyskuje środki Unijne, w celu leczenia Pacjentów na najwyższym poziomie.

 • Przyjęcie do szpitala

  Sprawdź zestaw dokumentów niezbędnych przy przyjęciu do szpitala.

kreska

 

Polityka jakości

Projekty Unijne

zporr

nss

PRACA

 

Internetowe Konto Pacjenta

Elektroniczna Rejestracja Pacjenta

Oferta dodatkowa

lab

reh

Prawa Pacjenta

Informacje DILO

 

Po analizie sytuacji i możliwości odbycia się porodu w obecności osoby towarzyszącej w Szpitalu Wojewódzkim w  Bielsku-Białej, w związku z wysokim ryzykiem epidemiologicznym związanym z koronawirusem SARS-CoV-2, porody rodzinne są nadal wstrzymane.

Przy obecnej sytuacji szpitala – stan podwyższonej gotowości epidemiologicznej związanej z walką z koronawirusem -  nie ma możliwości spełnienia warunków do odbycia się bezpiecznego porodu w obecności osoby towarzyszącej. Podejmujemy tę decyzję zarówno dla dobra i bezpieczeństwa rodzących pacjentek, jak i personelu szpitala.

Powyższe stanowisko jest zgodne z aktualnymi zaleceniami Konsultanta Krajowego w dziedzinie położnictwa i ginekologii oraz Konsultanta Krajowego w dziedzinie perinatologii z dnia 30 kwietnia 2020 r.

W przypadku pojawienia się możliwości przeprowadzania porodów rodzinnych niezwłocznie Państwa poinformujemy wydając stosowny komunikat.