Logowanie

 • FUNDUSZE EOG

  "Podniesienie efektywności energetycznej obiektów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej poprzez częściową termomodernizację i zastosowanie odnawialnych źródeł energii."

 • Przebudowa SOR

  Przebudowa i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej w celu poprawy warunków udzielania świadczeń medycznych i właściwej segregacji w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

 • Internetowe Konto Pacjenta
 • SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
  SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
 • Modernizacja systemu informatycznego

  „Modernizacja systemu informatycznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej celem wprowadzenia elektronicznych usług Zdrowia oraz unowocześnienia procesów zarządczych”

 • Posiadane certyfikaty

  Posiadane certyfikaty

 • ZAKŁAD DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

  Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

  Wykonuje badania na potrzeby: oddziałów szpitalnych, poradni przyszpitalnych oraz pacjentów ambulatoryjnych (także bez skierowania - odpłatnie).

 • Projekty realizowane w ramach ZPORR

  Szpital aktywnie pozyskuje środki Unijne, w celu leczenia Pacjentów na najwyższym poziomie.

 • Przyjęcie do szpitala

  Sprawdź zestaw dokumentów niezbędnych przy przyjęciu do szpitala.

kreska

 

Polityka jakości

Projekty Unijne

zporr

nss

PRACA

 

Internetowe Konto Pacjenta

Elektroniczna Rejestracja Pacjenta

Oferta dodatkowa

lab

reh

Prawa Pacjenta

Informacje DILO

 

W związku ze wznowieniem wykonywania ambulatoryjnych badań TK, MR, USG i USG-Doppler, Zakład Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów i personelu wdrożył następujące procedury.

 1. Pacjenci umawiani są na badania na godziny z zachowaniem odpowiedniego odstępu czasowego, aby uniknąć tłoku pod poszczególnymi Pracowniami.
 2. Wprowadzono ankietę z krótkim wywiadem epidemiologicznym do wypełnienia dla każdego Pacjenta oraz klauzula informacyjna (w załączeniu do pobrania).
 3. Na badania Pacjenci proszeni są o zgłaszanie się pojedynczo, bez osób towarzyszących (chyba, że stan ich zdrowia wymaga pomocy osób trzecich). W przypadku jakiejkolwiek infekcji Pacjenci proszeni są o informację telefoniczną, a Rejestracja ZDO przekłada wizytę pacjenta na termin późniejszy. Oczywiście Pacjenci zgłaszają się na badania ubrani w maseczki.
 4. Przy wejściu do Szpitala obowiązuje pomiar temperatury oraz dezynfekcja rąk.
 5. W poszczególnych Pracowniach personel wykonujący badania ubrany jest w odzież ochronną (maska, gogle lub przyłbica, fartuch, rękawiczki).
 6. Po każdym badaniu następuje dezynfekcja sprzętu i Pracowni, w związku z tym, Pacjenci proszeni są o wchodzenie do Pracowni dopiero po wezwaniu przez Personel.
Załączniki:
Pobierz plik (Ankieta COVID dla Pacjenta-new.pdf)Ankieta COVID dla Pacjenta-new.pdf445 kB2020-05-09 08:322020-05-09 08:32
Pobierz plik (Klauzula inf. dla Pacjentów Szpitala 2020.pdf)Klauzula inf. dla Pacjentów Szpitala 2020.pdf150 kB2020-05-20 12:142020-05-20 12:14