Logowanie

 • FUNDUSZE EOG

  "Podniesienie efektywności energetycznej obiektów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej poprzez częściową termomodernizację i zastosowanie odnawialnych źródeł energii."

 • Przebudowa SOR

  Przebudowa i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej w celu poprawy warunków udzielania świadczeń medycznych i właściwej segregacji w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

 • Internetowe Konto Pacjenta
 • SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
  SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
 • Modernizacja systemu informatycznego

  „Modernizacja systemu informatycznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej celem wprowadzenia elektronicznych usług Zdrowia oraz unowocześnienia procesów zarządczych”

 • Posiadane certyfikaty

  Posiadane certyfikaty

 • ZAKŁAD DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

  Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

  Wykonuje badania na potrzeby: oddziałów szpitalnych, poradni przyszpitalnych oraz pacjentów ambulatoryjnych (także bez skierowania - odpłatnie).

 • Projekty realizowane w ramach ZPORR

  Szpital aktywnie pozyskuje środki Unijne, w celu leczenia Pacjentów na najwyższym poziomie.

 • Przyjęcie do szpitala

  Sprawdź zestaw dokumentów niezbędnych przy przyjęciu do szpitala.

kreska

 

Polityka jakości

Projekty Unijne

zporr

nss

PRACA

 

Internetowe Konto Pacjenta

Elektroniczna Rejestracja Pacjenta

Oferta dodatkowa

lab

reh

Prawa Pacjenta

Informacje DILO

 

W związku z rozszerzeniem działalności poradni specjalistycznych Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej wprowadził nowe zasady ich funkcjonowania. Celem jest ochrona pacjentów oraz personelu placówki przed zakażeniem SARS–CoV-2.


Przypominamy, że uzgadnianie wizyt osobiście możliwe jest tylko w wyjątkowych przypadkach.
- osoby, chcące skorzystać z pomocy specjalistów, powinny umawiać się poprzez rejestrację telefoniczną. Stworzona została dodatkowa możliwość kontaktu przez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W e-mailu należy przedstawić prośbę i podać numer kontaktowy.
- każdy pacjent umawiany jest w poradni na konkretną godzinę.
- przed gabinetem lekarskim pacjenci mogą siedzieć tylko w wyznaczonych do tego miejscach. Odległość między nimi musi wynosić co najmniej 2 metry. Każdy ma mieć maseczkę na twarzy.
- każda poradnia dokładnie ustala liczbę pacjentów, którzy mogą być przyjęci danego dnia. Wizyty umawiane są co 30 minut. To pozwala na konsultację chorego, dezynfekcję pomieszczenia oraz używanego sprzętu po jego wyjściu.
- lekarze, pielęgniarki i pozostały personel medyczny wyposażeni są w środki ochrony osobistej: maski chirurgiczne, łącznie z przyłbicą, rękawiczki oraz fartuchy.
- przy wejściu do szpitala sprawdzana jest temperatura ciała.
- pacjent powinien okazać wypełnioną ankietę, która dostępna jest na stronie :  https://www.hospital.com.pl/index.php?option=com_attachments&task=download&id=6395
- w przypadku braku ankiety – każdy pacjent wypełnia ją przy wejściu do szpitala.