Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Przełożonej Pielęgniarek Lecznictwa Ambulatoryjnego  Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.

Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, ogłasza konkurs na stanowisko Przełożonej Pielęgniarek Lecznictwa Ambulatoryjnego
Szpitala Wojewódzkiego  w Bielsku-Białej.

Konkurs zostanie przeprowadzony w oparciu o następujące akty prawne: art. 49 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (tekst jedn. Dz. U. z 2020r., poz. 295 z późn.zm.), rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012r. r. w sprawie sposobu przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą  (tekst jedn. Dz. U. z 2018r., poz. 393), rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz. U. Nr 151, poz. 896) oraz regulamin komisji konkursowej.

1. Wymagane kwalifikacje kandydatów:
    1. tytuł magistra na kierunku pielęgniarstwo i studia podyplomowe lub tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa lub promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, lub organizacji
    2. co najmniej trzy letni staż pracy w zawodzie.
  2. Kandydaci zgłaszający się do konkursu składają:
  3. podanie o przyjęcie na stanowisko objęte  konkursem,
  4. dokumenty stwierdzające  kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowanego stanowiska  objętego  konkursem,
    1. dokument potwierdzający prawo wykonywania zawodu,
    2. opisany przez kandydata przebieg pracy zawodowej, w szczególności potwierdzający  wymagany staż pracy,
    3. inne dokumenty, w szczególności  potwierdzające  dorobek  i kwalifikacje  zawodowe  kandydata,
    4. oświadczenie kandydata o braku prawomocnie orzeczonego wobec niego zakazu wykonywania zawodu, zawieszenia prawa wykonywania zawodu, ograniczenia prawa wykonywania zawodu lub zakazu zajmowania określonego stanowiska,
    5. oświadczenie o   wyrażeniu   zgody na przetwarzanie  danych osobowych w celach  przeprowadzania postępowania konkursowego (Załącznik nr 1),
    6. wypełnioną klauzulę informacyjną zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Załącznik nr 2),

Kopie dokumentów, o których mowa w pkt 2 ppkt 5, powinny być poświadczone za zgodność  z oryginałem, przy czym poświadczenie może być dokonane przez kandydata; na prośbę właściwego podmiotu lub komisji konkursowej kandydat jest obowiązany przedstawić oryginały dokumentów.

Miejsce oraz termin złożenia wymaganych od kandydatów dokumentów: Ofertęnależy przesłać pocztą na adres: Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Białalub złożyć w zaklejonej kopercie w Kancelarii (pokój nr 302)od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 – 14:35 terminie do dnia22.06.2020r.Na kopercie kandydat umieszcza swoje imię i nazwisko oraz adres i numer telefonu kontaktowego wraz z adnotacją „Konkurs na stanowisko Przełożonej Pielęgniarek Lecznictwa Ambulatoryjnego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku - Białej” (o terminie zgłoszenia decyduje data wpływu do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej).

Przewidywane miejsce oraz termin rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur: Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsk-Biała; 30dniod dnia upływu składania ofert.

Kandydaci mają możliwość zapoznania się z materiałami informacyjnymi o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym w siedzibie Szpitala – Dział Metodyczno – Organizacyjny Sekcja Organizacji, w godz. 9.00 – 13.00.

O terminie i miejscu przeprowadzenia konkursu kandydaci zostaną poinformowani  indywidualnie.

Załączniki:
Pobierz plik (załącznik 1 oświadczenie do ogłoszenia.docx)załącznik 1 oświadczenie do ogłoszenia.docx14 kB2020-06-08 09:002020-06-08 09:00
Pobierz plik (załącznik 2 klauzula informacyjna do ogłoszenia.docx)załącznik 2 klauzula informacyjna do ogłoszenia.docx15 kB2020-06-08 09:002020-06-08 09:00
Pobierz plik (informacja o modyfikacji ogłoszenia.docx)informacja o modyfikacji ogłoszenia.docx912 kB2020-06-16 08:222020-06-16 08:22